İhanetlerden İhanet Beğendiren 10 Project Winter Taktiği

Hayatta kalan olarak görevlerimizi yerine getirip basitçe hayatta kalmaya çalışsanız da, hain olduğunuzda iş bir hayli değişiyor. Çünkü Project Winter arkadaşlarınızı sırtından bıçaklamayı oldukça eğlenceli bir hale getiriyor. 

24.02.2022 21:15:17 tarihinde yayınlandı.

Hayatta kalan olarak görevlerimizi yerine getirip basitçe hayatta kalmaya çalışsanız da, hain olduğunuzda iş bir hayli değişiyor. Çünkü Project Winter arkadaşlarınızı sırtından bıçaklamayı oldukça eğlenceli bir hale getiriyor. 

Türlü türlü numaralar çevirip insanlar ile aranızda hem güven oluşturup hemde onları yok edecek planlar yapmanız gerekiyor. Tabii ki bu iş her zaman da kolay olmuyor. Hal böyle olunca biz de yeni başlayanlar için veya hali hazırda oynayanlar için Project Winter hakkında birkaç taktik hazırlamaya karar verdik.

Oyunda oluşan büyük grupları yok etmek oldukça zor. Eğer oyuncu yanındaki diğer oyunculara güvenmeyi başarabilirse hainleri kolayca köşeye sıkıştırıp öldürebilirler. Fakat bu iş tam bir takım oyunu ve diğer oyunculara tamamen güvenmenizi gerektiriyor.

Koyun kılığına girmiş kurt olmak kesinlikle cezbedici. Fakat hainlerin üstesinden gelmek her zaman kolay değildir. Bunun yerine, hainlerden birinin mümkün olduğu kadar masum görünmesi diğerinin ise insani olarak mümkün olduğunca hain puanı kasması gerekiyor. Yeterince güçlü olmayı başarırsanız insanlar daha küçük gruplara ayrıldığında onları avlayabilirsiniz.

Hain veya hayatta kalan farketmeksizin takım arkadaşlarınızla nasıl güven oluşturacağınızı bilmeniz gerekiyor. Güven olmadan ittifak kurmak zordur ve güven olmadan başka oyuncuları köşeye sıkıştırmak da zordur. Yapacağınız yararlı şeyleri başkalarının gözü önünde yapmak başkalarının güvenini kazanmak için ideal yollardan biri.

İster hayatta kalan olun, ister hain olun oyun dışı bırakılmanın veya oyundan atılmanın en kolay yollarından biri kelimenin tam tabiriyle başkaların oyununu baltalamak. Tabii ki “eğlence” amaçlı bir baltayla başkalarını kovalamak komik ama oyuncular hain olsun veya olmasın sinir bozucu insanlar ile işbirliği yapmak istemeyecektir.

Yönlendirme yaparken, “Burada bir sığınak var!” gibi sadece telsizden duyulan bir tabir pek kimsenin işine yaramaz. Bunun yerine “Kabinin kuzeyine gidin” gibi daha belirgin yönlendirmeler vermek işleri kolaylaştırır. Belirsiz talimat vermek takım arkadaşlarına olan güveni kaybetmenin yollarından bir tanesi. Çünkü garip talimatlarla onları gözlerden uzak bir yere yollamak hainin planladığı bir tuzak olabilir.


Kaynak webtekno.com

 

Kadın-Erkek Eşitliğine Dikkat Çeken Oyunların Geliştirileceği Lets Wow Hackathon 12 Martta Başlıyor!

Kadınların oyun sektöründeki istihdamını artırmayı, kadınların oyun ve espor sektörüne girmesine ayak olmayı ve en önemlisi, cinsiyet eşitliğini sağlamayı ve ayrımcılığı sonlandırmayı hedefleyen Women in Games, Türkiye’de ‘Eşitlik Oyunda Let’s WoW’ hackathonunu düzenleyecek. Etkinlik, yalnızca oyun dünyası için değil, her alanda kadın – erkek eşitliğine dikkat çekmeyi ve farkındalık yaratmayı amaçlayacak.

Elon Musktan Milyarlarca Dolara Hisse Alıp En Büyük Ortağı Olduğu Twitter Hakkında Çarşı Pazarı Karıştıran Anket...

Her geçen gün dünyayı şaşırtmaya devam eden Elon Musk, dün hiç beklenmeyen bir haberle dünya basınında manşete oturdu. Elon Musk, Twitter hisselerinin %9,2’sini satın alarak şirketin en büyük pay sahibi haline dönüştü. Yaklaşık 3 milyar dolarlık bu satın alım, Elon Musk’ı Twitter’ın en büyük söz sahibine de dönüştürdü.

Cumhurbaşkanı Erdoğana NFT Olarak "İstanbulun Dijital Anahtarı" Hediye Edildi

Türkiye'de kripto paralara ilgi duyulduğu ve bu teknolojilerin yakından takip edildiği aşikar. Üstelik bu durum yalnızca biz sıradan vatandaşlar için değil, siyasiler için de geçerli. Örneğin bundan bir süre önce sizlerle paylaştığımız bir içeriğimizde, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın milyarder iş insanı Elon Musk'a bir NFT hediye ettiğinden bahsetmiştik. Şimdi yine böyle bir durum gerçekleşti. Ancak bu kez, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bir NFT hediye edildi.

Instagrama Tartışma Yaratacak Bir Özellik Geliyor: Artık Takipçiler Gizlenebilecek

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından bir tanesi olan Instagram için yeni bir özelliğin yolda olduğu ortaya çıktı. Instagram'la ilgili yaptığı sızıntılarla bilinen Alessandro Paluzzi tarafından ortaya çıkarılan yeni özellik, kullanıcıların gizlilik seviyesini bir nebze daha artıracak gibi görünüyor. Zira bu özellik sayesinde kullanıcılar, takipçi listelerini sınırlandırabilecekler.