Ajanına Güvenen Gelsin: 28.000 VP Ödüllü "Ring of Fire" Valorant Turnuvası İçin Kayıtlar Başladı [Hemen Başvurabilirsiniz]

Webtekno olarak sponsoru olduğumuz Pcific Espor, 2022 yılında düzenlediği Valorant turnuvası Pcific Topluluk Kupası’nı yeniden düzenleyecek. Turnuva, bu kez Ring of Fire (ROF) markası altında yenilenmiş ve daha büyük organizasyon bir şekilde düzenlenecek.

23.01.2023 19:30:22 tarihinde yayınlandı.

Webtekno olarak sponsoru olduğumuz Pcific Espor, 2022 yılında düzenlediği Valorant turnuvası Pcific Topluluk Kupası’nı yeniden düzenleyecek. Turnuva, bu kez Ring of Fire (ROF) markası altında yenilenmiş ve daha büyük organizasyon bir şekilde düzenlenecek.

Ring of Fire Kış Kupası, 1-5 Şubat tarihleri arasında 64 takımın katılımıyla gerçekleşecek. Turnuvada toplam 28.000 VP ödül dağıtılacak. Turnuva boyunca gerçekleşen tüm karşılaşmalar, PcificTV’de canlı olarak yayınlanacak.

Ring of Fire Kış Kupası'na katılmak isteyen takımlar, bu bağlantıya tıklayarak turnuvaya başvurabilirler.

Turnuvanın birinci gününde 64 takım tekli eleme karşılaşmalarında karşı karşıya gelecek. Üç turdan oluşacak karşılaşmalarda her tur bir maç yayınlanacak.

Tekli eleme karşılaşmalarında en çok zafere ulaşan 8 takım, çeyrek finallerde çift eleme formatında bir araya gelecek.

En çok puan elde eden 6 takım, yarı finallerde karşı karşıya gelecek.

Ring of Fire Kış Kupası’nın ilk 4 günündeki yayınlarda belli aralıklarla 5 adet 740 VP çekilişi de gerçekleşecek. Final gününde ise izleyiciler arasından bir şanslı kazanana 1450 VP verilecek.


Kaynak webtekno.com

 

Binancete Parası Olanlar Buraya: Hack Olayı Yüzünden Oluşan Yüz Milyonlarca Dolarlık Zarar Sizin Cebinizden mi Çıkacak?

Kripto para yatırımcıları, son günlerde oldukça tedirginler. Zira Binance kurucuları tarafından piyasaya sürülen BNB Chain isimli blokzincir, geçtiğimiz günlerde ciddi bir hacker saldırısına maruz kaldı. Zincirdeki güvenlik açığından faydalanan hacker veya hackerlar, resmi açıklamaya göre 100 milyon dolar değerinde, üçüncü taraf kaynaklara göre ise 570 milyon dolar değerinde Binance Coin (BNB) bastılar ve kendi hesaplarına aktardılar.

LoL Maç Geçmişi Nasıl İzlenir?

League of Legends aylık ortalama 126 milyon oyuncuya ev sahipliği yapıyor. Bu kesinlikle hafife alınacak bir sayı değil. Bu oyuncuların sadece %30’luk bir civarı bile maç geçmişleri ile uğraşsa ortaya büyük bir sayı çıkıyor. Uğraş dediysek de aslında çok da zahmetli bir yönü olduğunu söyleyemeyiz fakat bu biraz da maç geçmişiniz ile ne yamak istediğinize göre değişen bir durum.

İçerisinde Gökdelenlerin Olduğu Yeni PUBG Haritası Destonu İnceledik: Neler Sunuyor?

Dünyanın en ünlü hayatta kalma oyunlarından biri olan; PC ve konsollardan ücretsiz olarak oynanabilen PUBG: BATTLEGROUNDS'ın yeni haritası Deston nihayet çıktı. 8x8 km'lik bir alana sahip olan yeni harita, bizlere çok geniş bir alanda farklı koşullar sunmayı vadediyor. Tek bir harita üzerinde gelmiş geçmiş en yüksek gökdelenlere sahip şehirden bataklık ortamına kadar pek çok şey sunan Deston'u daha çıkış yapmadan deneyimleme şansım oldu. Bugün sizlere bir PUBG oyuncusu olarak yeni haritada ne gibi yenilikler olduğu, bu yeniliklerin biz oyuncuların deneyimine neler kazandırdığını açıklayacağım.

Xiaomi 12 Pronun MediaTek İşlemcili Versiyonu Duyuruldu: Türkiye Gelirse 6.000 TL Daha Ucuz Olacak!

Çinli teknoloji devi Xiaomi, bundan birkaç ay önce gerçekleştirdiği bir lansman etkinliğinde, üst düzey akıllı telefonu 12 Pro'yu tanıtmıştı. Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 işlemciyle gelen telefon, diğer teknik özellikleri ve tasarımıyla da dikkat çekmişti. Ancak bu akıllı telefonun çok büyük bir problemi vardı. Xiaomi, bu akıllı telefonunun Türkiye fiyatıyla hem Samsung hem de Apple'a kafa tutmuştu. Zira bu akıllı telefonun resmi fiyatı, 24.999 TL olarak açıklanmıştı.