Büyük Umutlarla Piyasaya Sürülüp Hayal Kırıklığıyla Sonuçlanan Marvels Avengersın Desteği Kesiliyor! Peki Satın Alanlar Ne Yapacak?

Marvel hayranlarının hâlâ heyecanlarının üzerlerinde olduğu esnada, Avengers: Endgame filminin 1 sene sonrasında çıkan Marvel’s Avengers oyunu, büyük bir beklenti yaratmıştı ancak çıkışıyla birlikte gerek oynanışı gerek hikâyesi sebebiyle herkesi hayal kırıklığına uğratmıştı.

23.01.2023 19:30:22 tarihinde yayınlandı.

Marvel hayranlarının hâlâ heyecanlarının üzerlerinde olduğu esnada, Avengers: Endgame filminin 1 sene sonrasında çıkan Marvel’s Avengers oyunu, büyük bir beklenti yaratmıştı ancak çıkışıyla birlikte gerek oynanışı gerek hikâyesi sebebiyle herkesi hayal kırıklığına uğratmıştı.

Oyunun geliştiricisi Crystal Dynamics, son yaptıkları duyuru ile birlikte oyuna desteği keseceklerini ve oyunun resmi satışlardan kaldırılacağını duyurdular. Gelin tarihlere ve detaylara birlikte göz atalım.

31 Mart tarihinde oyunun 2.8 sürümlü güncellemesi yayınlanacak ve oyuna bir daha güncelleme gelmeyecek. Crystal Dynamics ayrıca oyunun kozmetik mağazasını da kapatacağını, oyuncuların hesaplarında kalan bakiyelerini oyun içi kaynağa dönüştüreceğini belirtti.

Ancak premium kozmetikler elde edilemez hale gelmeyecek çünkü Crystal Dynamics, her oyuncuya hepsini vereceklerini söylüyor. Kozmetik mağazasındaki her Kıyafet, Bitirme Animasyonu, İfade ve İsim Plakası, Meydan Okuma Kartları ve Sevkiyatlar 31 Mart'tan itibaren herkes için ücretsiz olacak.

İLGİLİ HABER Yeni İçeriklerle Sürekli Canlı Tutulacağı Söylenen Marvels Avengersın Fişi 2023te Çekilebilir

30 Eylül’e kadar oyunculara destek verilmeye devam edilecek ancak yeni güncelleme gelmeyecek ve çok oyunculu moda erişim sağlanabilecek. 30 Eylül’den sonra oyun mağazalardan kaldırılacak ve satın alınamayacak.

Eğer Game Pass vasıtasıyla oyuna sahipseniz, yukarıda bahsettiğimiz olayların hepsi orası için de geçerli. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.


Kaynak webtekno.com

 

Bilim İnsanları, Yapay Zekâyla Rekor Sürede Antibiyotik Keşfetti

Sir Alexander Fleming adında bir İskoç bilim insanı, 1928 yılında stafilokok bakterilerini incelediği laboratuvarından ayrıldı ve ailesiyle birlikte iki haftalık bir tatile çıktı. Fleming, laboratuvara döndüğünde sadece çalışma alanını çok iyi düzenlemediğini değil, içinde bakteri bulunan yemeklerin küflendiğini gördü. Ayrıca bakterilerin hücre kültür kabının küflü alanlarından aktif olarak kaçınıyor gibi göründüğünü fark etti.

Efsane Anime One Piecein RPG Oyunu Duyuruldu: İşte İlk Detaylar

Sevilen anime One Piece için sevenlerini mutluluktan havaya uçuracak bir duyuru yapıldı. One Piece’in 25. yıl dönümü için gerçekleştirilen bir etkinlik sırasında birçok popüler oyunun arkasındaki büyük şirket olan Bandai Namco, heyecan verici bir video yayınladı.

OPPO Bu mudur? Dedirten Yeni AR Gözlüğünü Tanıttı: 2022de Satışa Sunulacak

Önümüzdeki birkaç sene, artırılmış gerçeklik gözlüklerinin akıllı telefonların hayatımıza girdiği gibi gündelik yaşamımıza yavaş yavaş giriş yaptığı bir dönem olabilir. Şu anda birçok şirketin bu alanda çalışmaları sürüyor. Apple’ın AR ve VR gözlükleri hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Ve tabii ki Çinli şirketler de bu taze furyayı boş bırakacak değiller.

NASAnın IXPE Uzay Aracı Çektiği İlk Uzay Fotoğrafını Paylaştı: Karşınızda 400 Yıl Önce Patlayan Cassiopeia A

NASA 14 Şubat'ta IXPE uzay aracının çektiği ilk uzay fotoğrafını paylaştı. Ve bu fotoğraf 400 yıl önce patlayan, gökyüzünün en parlak gökbilimsel radyo kaynağı Cassiopeia A oldu. Çekilen fotoğrafa geçmeden önce IXPE uzay aracından bahsedecek olursak; kara deliklerin, nötron yıldızlarının ve pulsarların kozmik X-ışınlarının polarizasyonunu ölçmek için tasarlanmış ve toplamda üç teleskoba sahip bir gözlemevi diyebiliriz.