EA Oyunları Yüzde 90’a Varan İndirime Girdi: FIFA 23, NFS Unbound ve Daha Fazlası

Oyun sektörünün ilk büyük indirim dönemi olan Ay Yeni Yılı geldi çattı. Ay takvimine göre yeni yılın ilk gününün kutlandığı bu dönemde EA, Steam ve Rockstar Games gibi firmalar genellikle tüm dünyada çeşitli indirimler ve kampanyalar düzenliyor.

23.01.2023 19:30:22 tarihinde yayınlandı.

Oyun sektörünün ilk büyük indirim dönemi olan Ay Yeni Yılı geldi çattı. Ay takvimine göre yeni yılın ilk gününün kutlandığı bu dönemde EA, Steam ve Rockstar Games gibi firmalar genellikle tüm dünyada çeşitli indirimler ve kampanyalar düzenliyor.

Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden birisi olan Electronic Arts ise 2023 Ay Yeni Yılına özel onlarca oyunda %90’a varan tarihi indirimler yaptı. Bu indirimlerde yaklaşık 2 ay önce çıkan Need for Speed Unbound ve FIFA 23 gibi yapımlar da ciddi oranda indirime girdi.

EA’in geçtiğimiz Kasım ayının sonunda piyasaya sürdüğü ve özellikle görsel tasarım diliyle hem eleştirilen hem de övülen Need for Speed Unbound, yılların eskitemediği arcade yarış oyunu serisine yeni bir soluk getirmek istiyor. Oyun, çıkışından beri ilk defa büyük bir indirime giriyor ve sürekli güncellenen kur fiyatları nedeniyle NFS Unbound’ı bir daha bu kadar uygun fiyata alamayabilirsiniz.

EA’in bugüne kadar ki en başarılı oyun serisi olan FIFA, kimi futbol severlere göre her yıl kendini tekrar etse de pek çok oyuncuya göre güncellenen modellemeler ve fizik motoru sayesinde her yıl daha da gerçekçi bir oyun deneyimi sunuyor. Eğer serinin yeni oyunu çıkana kadar FIFA 23’ün tadını çıkarmak isterseniz bu indirim beklediğiniz şans olabilir.

Geldik EA’in en tartışmalı oyununa. BF 2042 ilk beta sürümünden beri o kadar ağır eleştiriler aldı ki oyun tüm FPS savaş oyunları içerisinde en çok negatif yorum alan ve linçlenen oyun olmayı başardı. Oyundaki tüm hatalar az çok giderilmiş olsa da bazı oyuncular hala bu oyuna karşı fazlasıyla önyargılı. Ancak oyunun %67’lik indirimi bu önyargılarınızı aşmanıza neden olabilir.

İLGİLİ HABER "En Yeni Battlefield Oyunu" Olan Battlefield 2042, EA Play ve Game Pass Abonelerine Ücretsiz Olacak!

Tabii ki EA’in tüm indirimli oyunlarını ve paketlerini sıralamaya kalksak buradan Fizan’a yol olur. Ancak eğer siz EA’in tüm indirimli oyunlarını incelemek isterseniz burada bulunan bağlantıyı kullanarak oyunları EA’in resmî sitesinden ya da buradaki bağlantıyı kullanarak Steam üzerinden inceleyebilirsiniz. Ancak EA’in sitesinde indirime giren her oyunun Steam’de indirime girmediğini hatırlatalım.

İLGİLİ HABER Bir Oyuna Onlarca Saat Harcamak İstemeyenlere: Tek Oturuşta Bitirebileceğiniz 15 Çerezlik Oyun

İLGİLİ HABER Yüzlerce Saat Başından Kalkamayacağınız Bitmek Bilmeyen Oyunlar


Kaynak webtekno.com

 

Hackerların 2022de Ne Kadar Kripto Para Çaldığı Belli Oldu

2022 yılı her sektörde olduğu gibi kripto paralar konusunda da oldukça hareketli geçti. Lider kripto para birimi Bitcoin, son yılların en düşük seviyelerine gerilerken dünyanın en büyük borsalarından FTX’in çöküşüne ve yarattığı domino etkisine şahit olduk.

Bir Yapay Zeka, Napolyon’un Gerçek Yüzünü Oluşturdu

Fransa’nın en ünlü imparatoru olan Napolyon Bonapart’ın yüzü, bir yapay zeka yardımıyla gerçeğe yakın bir portreye dönüştürüldü. Yaşadığı dönemde Jacques Louis-David, Horace Vernet ve Vasiliy Vereşagin gibi ressamlar tarafından resmi çizilen Napolyon’un, Hollandalı fotoğrafçı Bas Uterwijk sayesinde fotoğrafa yakın bir portresi oluşturuldu.