GTA 5 Hileleri: Oyunda Tüm Dengeleri Bozan 22 Şahane GTA 5 Şifresi

Rockstar Games’in uzun süredir güncellemeler ile hayatta tuttuğu GTA 5, hız kesmeden oyuncuların gözdesi olmayı sürdürüyor. Twitch platformunda GTA 5 izleyicilerinin sayısı bir hayli yüksek. Tabii bu izleyiciler genel olarak GTA 5 Online ve FiveM gibi yayınları izleseler de bazı oyuncular tek kişi GTA 5 oynamayı sevebiliyor.

24.10.2022 22:00:34 tarihinde yayınlandı.

Rockstar Games’in uzun süredir güncellemeler ile hayatta tuttuğu GTA 5, hız kesmeden oyuncuların gözdesi olmayı sürdürüyor. Twitch platformunda GTA 5 izleyicilerinin sayısı bir hayli yüksek. Tabii bu izleyiciler genel olarak GTA 5 Online ve FiveM gibi yayınları izleseler de bazı oyuncular tek kişi GTA 5 oynamayı sevebiliyor.

İşte bu içeriğimizdeki hileler tam olarak tek kişilik modda oynayan oyuncular için olacak. Sizleri GTA 5 trainerları ve GTA 5 modları ile uğraştırmayacağımız için gereken şartları çok basit. Bir adet klavye veya gamepad ve GTA 5 sistem gereksinimlerini karşılayan bir bilgisayar.

PC platformuna özel GTA 5 hileleri, klavyenin sağ üstünde bulunan (“) tuşu ile konsol açılarak yazılır. Oyun içerisindeki telefon ile girilen hileler tüm platformlarda aynıdır. Oyun içi telefonda numara girme ekranına yazılır. Gamepad hileleri PC ve Xbox platformlarında aynı sadece PS4 ve PS3 platformlarında farklıdır.


Kaynak webtekno.com

 

DOGE Katili Olarak Bilinen SHIB’ten Sonra Göze Çarpan FLOKI Nedir, Nasıl Alınır?

2021’de kripto para arzında tavan yaşanmasını sağlayan birimlerden biri de hiç şüphesiz DOGE olmuştu. Elon Musk’ın desteğini alan kripto para birimi, piyasanın trendini belirleyip pek çok yatırımcıya kazandırdığı gibi bir çoğuna da kaybettirdi. Hal böyle olunca -yüzeysel olarak- DOGE’ye benzeyen pek çok kripto para birimi ortaya çıktı, ancak bunlardan çok azı yoluna devam edebildi. Shiba Inu ve onun da üzerine çıkan başarılara sahip Floki Inu bunlardan ikisiydi.

Son Günlerin En Popüler Oyunu Wordleın Battle Royale Versiyonu Geliştirildi: Hızlı Olan Kazanacak

Son dönemlerin en popüler oyunlarından bir tanesi haline gelen Worlde, oyun dünyasının kurallarını yeniden yazıyor gibi görünüyor. Zira geliştiriciler, Wordle'dan sonra bu oyuna çok benzeyen sayısız proje ile karşımıza çıktılar. Şimdi bu oyun, son yılların en popüler oyun türü olan battle royale ile harmanlandı. Ottomated isimli bir geliştirici tarafından piyasaya sürülen "Squabble" isimli oyun, Wordle ile hayatta kalma türünü bir araya getiriyor.

Kullanıcı Verilerimizi En Çok Paylaşan Sosyal Medya Platformları Açıklandı: Verilerimizin Nereye Gittiği Bilinmiyor

Pek çoğumuz farkında olmasak ve önemsemesek de sosyal medya platformları, birçok kişisel verimizin depolandığı muazzam bilgi kaynaklarıdır. Sosyal medya kaynaklarının başlıca kazanç kaynaklarından birisinin de reklam geliri olduğunu düşünürsek bu, kullanıcı verilerinin oldukça önemli olduğu ve bu verilerin korunması adına daha dikkatli olmamız gerektiği anlamına geliyor. 

Elon Musk, Twitterın "Paralı Mavi Tik" Uygulamasını Erteliyor: Mavi Tik Alıp Başkalarını Taklit Edenlerin Cezası da Belli Oldu

Kısa bir süre önce dünyanın en popüler mikroblog platformu Twitter'ı satın alan milyarder iş insanı Elon Musk'ın aldığı radikal kararlardan bir tanesi, doğrulanmış hesap sistemini değiştirmek oldu. Konuyla ilgili açıklama yapan Musk, bir kullanıcının doğrulanmış hesaba sahip olabilmesi için aylık 8 dolar ödemeyi gözden çıkarması gerekiyordu.