Korkuyu İliklerinize Kadar Hissettiren Yeni Outlast Oyunu Erişime Açıldı! [Hemen Başvurup Oynayabilirsiniz]

Dünyanın en popüler korku oyunu serilerinden bir tanesi olan Outlast, bundan birkaç yıl önce "Outlast Trials" isimli yeni bir yapım ile karşımıza çıkmıştı. İlk iki oyunun devamı niteliğinde olan Outlast Trials, bazı kesimler tarafından Outlast 3 olarak da lanse edilmişti. Şimdiyse bu oyunla ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşanmış durumda.

2.11.2022 18:30:31 tarihinde yayınlandı.

Dünyanın en popüler korku oyunu serilerinden bir tanesi olan Outlast, bundan birkaç yıl önce "Outlast Trials" isimli yeni bir yapım ile karşımıza çıkmıştı. İlk iki oyunun devamı niteliğinde olan Outlast Trials, bazı kesimler tarafından Outlast 3 olarak da lanse edilmişti. Şimdiyse bu oyunla ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşanmış durumda.

Geliştirici ekip Red Barrels, Outlast Trials için kapalı beta sürümünü resmen başlattılar. Steam üzerinden başlatılan ve dileyen oyuncuların dahil olabilmek için istek gönderebildikleri kapalı beta sürüm, oyundan neler bekleyebileceğimizi de gözler önüne sermiş oldu. Yakın bir gelecekte yayınlanması beklenen yapım, en az öncekiler kadar ses getirecek gibi görünüyor.

Geliştirici ekip tarafından yapılan açıklamalarda, Outlast Trials için kapalı beta döneminin 1 Kasım 2022 Salı günü saat 19:00'a kadar devam edeceğini görüyoruz. Ancak bu noktada net bir şey söylemek pek de mümkün değil. Geliştirici ekip, ihtiyaç duyması halinde kapalı beta süresini uzatabilir. Peki yaklaşan Outlast oyununun kapalı beta sürümünde neler sunuluyor?

Outlast Trials'ın kapalı beta sürümünde tek bir harita bulunuyor ve oyuncular, bu bölüme 4 kişilik grupla giriyorlar. Birbirlerinin kişi listesinde olan oyuncuların aynı lobiye atılması, arkadaşlarınızla birlikte oyuna girmenizi kolaylaştırıyor. Bölüm başladığında ise önceki Outlast oyunlarındaki gibi görevler veriliyor ve bu görevlerin tamamlanması gerekiyor. Takım arkadaşlarının iş birliğini ön plana çıkaran Outlast Trials kapalı betadaki görevler tamamlandıktan sonra ise farklı zorlukların kilidi açılmış oluyor. Oyunda sonraki bölümlere geçmek şu an için mümkün değil.

İLGİLİ HABER Call of Duty Modern Warfare 2 İnceleme: Gerçekten 1500 TL Verip Almaya Değer mi?

Outlast Trials'ın Steam sayfasına baktığımızda, kapalı beta sürüm için başvuruların açık olduğunu görüyoruz. Ancak burada dikkat çeken bir not var. Öyle ki oyuna erişebilmek için geliştirici ekibin onay vermesi gerekiyor. Eğer mevcut oyuncu sayısı kapalı beta testler için yeterliyse, muhtemelen yeni oyuncu alınmayacaktır. Bu makaleyi yazarken yaptığımız başvurunun henüz onaylanmadığını belirtelim. Oyunun Steam'deki sayfası için buraya tıklayabilirsiniz.


Kaynak webtekno.com

 

Japon Uzay Aracı Hayabusa2, Asteroit Ryugu’nun Dünya’nın Yapı Taşlarından Biri Olabileceğini Keşfetti

Hayabusa2 sondası kozmik ışınlardan ya da güneş ışıdığından etkilenmeyen yeraltı materyallerinin toplanması ve bunların zarar görmeden Dünya’ya taşınması konusunda görevlendirilmiş bir sondaydı. 2019 ve 2020 yılında iki kez asteroit Ryugu’ya inen ve bir asteroidden ilk kez yer altı örnekleri toplayan Hayabusa2 2020’nin sonlarında Dünya’ya inmişti.

Dünyanın Manyetik Alanında Oluşan Yırtık Sonucunda Stockholmde Kuzey Işıkları Gözlemlendi

Auroralar, ya da daha çok bilinen adıyla kuzey (kutup olarak da bilinir) ışıklarının dünyada karşılaşabileceğimiz en güzel görüntülerden biri olduğunu söylememiz yanlış olmaz. Hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabileceğiniz bu muhteşem doğa olayı, Güneş’te gerçekleşen fırtınalar sonrası Dünya’ya gelen yüklü parçacıkların atmosferimizdeki gazlarla etkileşime geçmesi sonucu oluşuyor.

Telefonlarını Bilerek Yavaşlattığı Ortaya Çıkan Samsung Özür Diledi

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, bir süredir Galaxy S22'deki yazılım tartışması ile gündemde. Edinilen bilgilere göre Game Optimization Service (GOS) isimli uygulama, telefonu kağıt üzerinde çok daha güçlü bir hale getiriyor, bu da tüketiciyi yanıltıyordu. Üstelik bu yazılım, bazı durumlarda ise pil sağlığını koruyabilmek için kamera uygulamasını bile kısıtlıyordu. Samsung'dan konuyla ilgili yeni bir açıklama geldi.