Yapay Zeka DALL-E Çok Yanlış Ellere Düştü... İşte Birbirinden Komik Tarifleri Gerçeğe Dönüştürdüğü 15 Absürt Görüntü

Daha önce OpenAI tarafından geliştirilen ve ne kadar absürt olursa olsun her fikrinizi birer sanat eserine çeviren DALL-E'den çıkan eserleri sizlere derlemiştik. Birbirinden alakasız birçok şeyi yan yana getiren bu sistem, şimdilik sadece başvuru yapmış olan belli kişilere açık.

20.06.2022 16:15:14 tarihinde yayınlandı.

Daha önce OpenAI tarafından geliştirilen ve ne kadar absürt olursa olsun her fikrinizi birer sanat eserine çeviren DALL-E'den çıkan eserleri sizlere derlemiştik. Birbirinden alakasız birçok şeyi yan yana getiren bu sistem, şimdilik sadece başvuru yapmış olan belli kişilere açık.

Bu içeriğimizde ise bunun nedenini öğreneceksiniz. DALL-E (ya da geliştirilmiş yeni sürümüyle DALL-E 2), oldukça ileri seviye bir sistem olduğundan geliştiriciler, hassas konulara yönelik görseller üretilmesinin önüne geçmek istiyor. Değerlere zarar verici görsellere yer vermediğimiz için burada geliştiricilere "sistemi kimlere emanet etmişiz?" dedirtecek garip çıktıları derledik.


Kaynak webtekno.com

 

Donald Trumpa Twitter Davasında Büyük Şok: Yargıç, Davayı Reddetti!

ABD Başkanı olduğu dönem adını her gün duymaya alıştığımız Donald Trump, yaptığı paylaşımların nefret söylemleri ve taşkınlığa sebebiyet vermesi gerekçesiyle pek çok sosyal medya platformundan ban yemiş; Trump’ın hesabını kapatanlardan birisi de Twitter olmuştu. Bunun üzerine kendi sosyal medya hesabı Truth’u kuran Trump, Twitter hesabının geri açılması için de mahkemeye başvurmuştu. 

Samsung "Askerlere Özel" Galaxy S23 Duyurdu: Tank Gibi Sağlam, Ajan Gibi Gizli...

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, bu yılın başında duyurduğu Galaxy S23 ailesi ile ilgili dikkat çeken bir çalışma yaptı. Bu bağlamda; Galaxy S23 serisinin iki yeni modeli duyuruldu. Ancak bu modeller, sıradan tüketiciler için çok da ilgi çekecek ürünler değiller. Samsung'un yeni telefonları, ekstrem koşullara dayanabilecek ve gizli görevlerde kullanılabilmek üzere geliştirildi. Gelin hep birlikte Samsung'un yeni akıllı telefonlarına yakından bakalım.

WhatsAppa Orijinal Kalitede Fotoğraf ve Video Gönderme Özelliği Geliyor!

WhatsApp’ta kullanıcıların en çok şikâyet edilen şeylerden biri, fotoğrafları ve videoları gönderirken kalitenin düşmesiydi. Platform, geçtiğimiz haftalarda HD kalitede fotoğraf gönderme özelliğini tanıtarak bu sorunu bir nebze çözdü. Hatta birkaç gün önce HD videolar da kullanıcılara sunulmaya başlandı.

İşte Şimdi Hapı Yutamadın: TikTok Kullanıcısı Ağrı Kesici İçmek İsterken AirPod Kulaklığını Yuttu

2021 bitmeden ‘yılın en tuhaf haberleri’ listesine güçlü bir aday daha geldi. Bazen gün içinde bir anlık dalgınlıkla ne yaptığımızın pek de farkında olmayabiliyoruz. Popüler TikTok kullanıcısı Carli B. (@iamcarliiib) de bunun en uç örneklerinden birini yaşadı. Kendisinin çektiği TiKTok videosunda söylediklerine göre ‘Ibuprofen’ adlı ağrı kesiciyi içmek isterken yanlışlıkla diğer elinde tuttuğu AirPod kulaklığı yuttu.