‘Yıl Olmuş 2022, Taahhüt mü Kaldı?’ Diyenlere Fiber Hızında İnternet: Millenicom

İnternet, özellikle de son 10 yıldır hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Hal böyle olunca da hepimiz, mümkün olan en uygun fiyata en iyi internete sahip olmayı istiyoruz. Ancak bu iş Türkiye’de pek de kolay değil. Hizmet veren pek çok şirket, sunduğu paketlere kıyasla oldukça yüksek bedeller istiyorlar. Şimdi sizlere, uygun fiyata kaliteli internet hizmeti alabileceğiniz Millenicom’dan bahsedeceğiz.

21.02.2022 16:00:25 tarihinde yayınlandı.

İnternet, özellikle de son 10 yıldır hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Hal böyle olunca da hepimiz, mümkün olan en uygun fiyata en iyi internete sahip olmayı istiyoruz. Ancak bu iş Türkiye’de pek de kolay değil. Hizmet veren pek çok şirket, sunduğu paketlere kıyasla oldukça yüksek bedeller istiyorlar. Şimdi sizlere, uygun fiyata kaliteli internet hizmeti alabileceğiniz Millenicom’dan bahsedeceğiz.

Bir internet aboneliği satın almanın en zorlayan yanı, taahhüt. Pek çok şirket, 12 ay ya da daha uzun süreli sözler karşılığında internet hizmeti satıyorlar. Millenicom ise bu durumu tarihe gömüyor. Hiçbir müşterisinden taahhüt istemeyen şirket, bu sayede özgürce deneyim yaşamanıza imkan tanıyor. Eğer kaliteli internet arayışındayken taahhüt vermek istemiyorsanız, Millenicom oldukça iyi bir tercih olabilir.

Türkiye’de internet hız ortalaması, pek de iyi durumda değil. Bu da özellikle anlık indirmenin gerektiği dizi ve film gibi içerikleri izlerken sorun yaratabiliyor. Ancak Millenicom’un ayda 89,90 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabileceğiniz fiber hızında internet paketlerinde böyle bir sorunla karşılaşmıyorsunuz. Millenicom ile kesintisiz bir şekilde Netflix’ten YouTube’a kadar tüm akış platfomlarını kullanabilirsiniz.

Elbette bu yüksek hız, oyun oynamak isteyen tüketiciler için de oldukça önemli. Minimum gecikme süresi ve yüksek yükleme hızları sunabilen şirket, oyuncuların tüm ihtiyaçlarını da karşılayabiliyor. Üstelik aynı modeme birden çok cihaz bağlansa bile düşük ping ile akıcı bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Millenicom’un dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi de çok hızlı bir şekilde kuruluyor olabilmesi. Bu sayede abonelik oluşturan tüketiciler, yalnızca birkaç gün içerisinde fiber hızında internet bağlantısına kavuşuyorlar. Üstelik bir arkadaşını getiren Millenicom abonelerine 1 aylık fatura da bizzat Millenicom tarafından hediye ediliyor. Tüm bunlarla birlikte kota ve hız sınırı kısıtlamaları olmayan Millenicom, pek çok tüketicinin bir numaralı tercihi olmuş durumda.

Eğer siz de Millenicom’un sunduğu avantajlı internet paketleri ile tanışmak isterseniz, buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.


Kaynak webtekno.com

 

Android Cihazların Siri’si ‘Google Assistant’ Nedir, Nasıl İndirilir ve Açılır?

Ne kadar lazım ya da ne kadar sık kullanıyorsunuz tartışılır ama bir an olsun elimizden düşürmediğimiz akıllı telefonlarımızdaki sanal yardımcılar bazen son derece işe yarar olabiliyorlar. Apple’ın Siri’sini hepimiz biliyoruz. Google Assistant da işte Android’in Siri’sidir. Google Assistant, Android için özel olarak geliştirilmiş olsa da iOS cihazlarda ve hatta Windows bilgisayarlarda bile kullanılabiliyor.

Minecraft, YouTube’da 1 Trilyon İzlenmeyi Geçen İlk Oyun Oldu: YouTube’dan Özel Kutlama Videosu Geldi

2011 yılında çıkan ve geçen her yıl ile birlikte daha da çok oyuncuyu kendisine çeken efsane oyun Minecraft; video paylaşım platformu YouTube’da toplam 1 trilyon izlenmeyi geride bıraktı. YouTube; özellikle de bir oyun için oldukça büyük bir başarı olan 1 trilyon izlenmeyi yeni, hareketli bir logo ve özel bir video ile kutladı.   

Mars Yüzeyinde Daha Önce Hiç Görülmemiş Çiçeğe Benzer Bir Oluşum Keşfedildi

Uzun yıllardır insanoğlu, uzaya ve uzaydaki yaşamla ilgili araştırmalar yapıyor ve her geçen gün yeni bilgiler ortaya çıkıyor. Bilim insanları, sıklıkla Mars üzerinde de araştırmalar gerçekleştiriyor. Geçtiğimiz günlerde de bu araştırmaların ve Mars’a ulaşımın hız kazanması için yeni bir teknoloji geliştirildiği açıklanmıştı. Geliştirilen bu teknolojiyle birlikte, Mars’a ulaşımın 45 güne kadar indirilmesinin mümkün olabileceği düşünülüyor. 

Assassins Creed Hayranlarına Müjde: Yeni Güncelleme ile Valhalla ve Odyssey Birleşiyor

Video oyun dünyasının önemli isimlerinden Ubisoft, dünyanın en popüler oyun serilerinden bir tanesi olan Assassin’s Creed için çok önemli bir duyuru yaptı. Şirket tarafından yapılan açıklamalarda, yeni bir içerik paketi oluşturulduğu ve ücretsiz olarak yayınlanacak bu içerik paketinin 2018'de piyasaya sürülen Assassin's Creed Odyssey ile 10 Kasım 2020'de piyasaya sürülen Assassin's Creed Valhalla'yı birleştireceği ifade edildi.