‘Yıl Olmuş 2022, Taahhüt mü Kaldı?’ Diyenlere Fiber Hızında İnternet: Millenicom

İnternet, özellikle de son 10 yıldır hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Hal böyle olunca da hepimiz, mümkün olan en uygun fiyata en iyi internete sahip olmayı istiyoruz. Ancak bu iş Türkiye’de pek de kolay değil. Hizmet veren pek çok şirket, sunduğu paketlere kıyasla oldukça yüksek bedeller istiyorlar. Şimdi sizlere, uygun fiyata kaliteli internet hizmeti alabileceğiniz Millenicom’dan bahsedeceğiz.

21.02.2022 16:00:25 tarihinde yayınlandı.

İnternet, özellikle de son 10 yıldır hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Hal böyle olunca da hepimiz, mümkün olan en uygun fiyata en iyi internete sahip olmayı istiyoruz. Ancak bu iş Türkiye’de pek de kolay değil. Hizmet veren pek çok şirket, sunduğu paketlere kıyasla oldukça yüksek bedeller istiyorlar. Şimdi sizlere, uygun fiyata kaliteli internet hizmeti alabileceğiniz Millenicom’dan bahsedeceğiz.

Bir internet aboneliği satın almanın en zorlayan yanı, taahhüt. Pek çok şirket, 12 ay ya da daha uzun süreli sözler karşılığında internet hizmeti satıyorlar. Millenicom ise bu durumu tarihe gömüyor. Hiçbir müşterisinden taahhüt istemeyen şirket, bu sayede özgürce deneyim yaşamanıza imkan tanıyor. Eğer kaliteli internet arayışındayken taahhüt vermek istemiyorsanız, Millenicom oldukça iyi bir tercih olabilir.

Türkiye’de internet hız ortalaması, pek de iyi durumda değil. Bu da özellikle anlık indirmenin gerektiği dizi ve film gibi içerikleri izlerken sorun yaratabiliyor. Ancak Millenicom’un ayda 89,90 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabileceğiniz fiber hızında internet paketlerinde böyle bir sorunla karşılaşmıyorsunuz. Millenicom ile kesintisiz bir şekilde Netflix’ten YouTube’a kadar tüm akış platfomlarını kullanabilirsiniz.

Elbette bu yüksek hız, oyun oynamak isteyen tüketiciler için de oldukça önemli. Minimum gecikme süresi ve yüksek yükleme hızları sunabilen şirket, oyuncuların tüm ihtiyaçlarını da karşılayabiliyor. Üstelik aynı modeme birden çok cihaz bağlansa bile düşük ping ile akıcı bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Millenicom’un dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi de çok hızlı bir şekilde kuruluyor olabilmesi. Bu sayede abonelik oluşturan tüketiciler, yalnızca birkaç gün içerisinde fiber hızında internet bağlantısına kavuşuyorlar. Üstelik bir arkadaşını getiren Millenicom abonelerine 1 aylık fatura da bizzat Millenicom tarafından hediye ediliyor. Tüm bunlarla birlikte kota ve hız sınırı kısıtlamaları olmayan Millenicom, pek çok tüketicinin bir numaralı tercihi olmuş durumda.

Eğer siz de Millenicom’un sunduğu avantajlı internet paketleri ile tanışmak isterseniz, buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.


Kaynak webtekno.com

 

Sizin Şifreniz de Listede Olabilir: 2021de Türkiyede ve Dünyada En Çok Kullanılan Şifreler Açıklandı

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte özellikle internet ve sosyal medya kullanımında son derece önemli hale gelen şifre kullanımının ne yazık ki kullanıcılar tam anlamıyla bilincinde değil. Sıkça yaşanan hesap ya da kişisel verilerin çalınması gibi olayların başında zayıf şifreler geliyor. İstanbul fethedilmeseydi şifresiz kalacak olan amcalar, kendisi unutacağı için hesabını çalacak olan kişiye çerezlik şifre sunan kullanıcılar derken şifre bilincinin oturmadığı gözler önüne seriliyor.

LinkedIn, Kripto Para Dolandırıcılarının Yeni Adresi Oldu: Tanımadığınız Hesaplara Dikkat!

Kripto para birimleri her ne kadar son zamanlarda ciddi düşüşler yaşasa da hâlen geleceğin en önemli teknolojilerinden biri olarak gösteriliyor. Ancak bu dijital varlıklar ile ilgili dolandırıcılık vakalarının bir hayli fazla olduğunu söylemek yanlış olmaz. Uzmanlar, yatırımcıların internet ortamlarındaki kripto dolandırıcıları konusunda dikkatli olunması gerektiğini her açıklamasında vurguluyor.

Samsung, “Kendin Tamir Et” Programını Daha Fazla Cihaza Sunacak: Üstelik Bunun İçin Bir Uygulama da Hazırlanıyor

Geçtiğimiz aylarda tıpkı Apple gibi “Kendi cihazını kendin tamir et” sistemini başlatan Samsung, bu sistemi ilk olarak Galaxy S20, S21 ve Tab S7 Plus modelleri için sunmuştu. Samsung yetkilileri ilk etapta sadece ABD’de kullanılan sistemin ilerleyen dönemlerde tüm dünyada ve daha fazla cihazda kullanıma sunmak istediklerini açıklamıştı.