Death Stranding 2 Geliyor: Norman Reedus, Oyunun Geliştirildiğini Ağzından Kaçırdı!

Uzun yıllardır oyun sektöründe hizmet veren Hideo Kojima’nın kuruculuğunu yaptığı Kojima Productions tarafından geliştirilen aksiyon ve macera oyunu Death Stranding, 2019 yılında piyasaya sürüldüğü günden beri konuşuluyor ve oyunseverlerin beğenisini topluyor.

22.05.2022 10:15:17 tarihinde yayınlandı.

Uzun yıllardır oyun sektöründe hizmet veren Hideo Kojima’nın kuruculuğunu yaptığı Kojima Productions tarafından geliştirilen aksiyon ve macera oyunu Death Stranding, 2019 yılında piyasaya sürüldüğü günden beri konuşuluyor ve oyunseverlerin beğenisini topluyor.

Bizim de sizlerle paylaştığımız üzere, The Walking Dead dizisinden tanıdığımız Norman Reedus’un Sam Porter Bridges karakteriyle başrolünü üstlendiği oyunun devamının çıkacağı bir süredir konuşuluyordu. Şimdi ise gelen haberler, bu söylentileri bir nebze de olsa doğruladı ve oyunun geliştirilme aşamasında olduğunu ortaya koydu.

Leo Magazine’e konuşan Norman Reedus, kendisine Death Stranding ile ilgili yöneltilen bir soruya yanıt verirken ikinci oyunun geleceğini ağzından kaçırdı. Hareket yakalama (motion capture) tekniği ile oyundaki karaktere hayat vermenin iki üç yıllık zorlu bir süreç olduğunu anlatan Reedus, açıklamalarında ‘ikincisini yapmaya başladık’ ifadelerini de yer verdi.

Reedus’un bu açıklaması, geçtiğimiz aylarda Japonya’da önemli bir ödüle layık görülen Hideo Kojima’nın popüler oyunun devamının geleceğini resmi olmasa da doğrulamış oldu. Ek olarak şu an devam oyunu için Kojima’dan herhangi bir açıklama gelmediğini; ancak yılın en büyük oyun etkinliklerinden biri olan Summer Game Fest’in önümüzdeki ay düzenlenecek olmasının, tanıtımın yakın zamanda yapılma ihtimalini güçlendirdiğini belirtebiliriz.

İLGİLİ HABER Euro Truck Simulator 2 Türkiye Fiyatına Dev Zam: Fiyatı Neredeyse 4e Katlandı!


Kaynak webtekno.com

 

Bir Dönem Milyonlarca Kişinin Kullandığı Nokia 6230 Modelinin Bugün Kulağa Şaka Gibi Gelen Özellikleri

İlk iPhone, Steve Jobs tarafından 2007 yılında tanıtıldı ve hepimiz biliyoruz ki dünya bir daha eskisi gibi olmadı. Hatırlayanlar olacaktır, akıllı telefonların neredeyse vücudumuzun bir uzvu haline gelmediği dönemde her yerde Nokia rüzgarı esiyordu. Öyle ki marka sürekli yeni bir model tanıtıyor ve kullanıcıların beğenisine sunuyordu. İşte bunlardan bir tanesi de Nokia 6230 modelidir.

2022 Yılının En İyi PlayStation Oyunları

Geride bıraktığımız 2022, oyun konusunda da oldukça başarılı yapımların çıkış yaptığı bir yıldı. Farklı platformlardan birçok iyi yapım piyasaya sürülürken biz de sizler için bu yıl çıkmış en iyi PlayStation oyunlarını derledik.